Rezultati

2001. godina

PRVENSTVO BEOGRADA
3 zlatne medalje
4 srebrne medalje
7 bronzanih medalja

PRVENSTVO SRBIJE
Delević Milica, ’86.god., borbe, II mesto
Još jedna srebrna medalja i dve bronzane

PRVENSTVO JUGOSLAVIJE
1. Zoran Kocić, ’87.god., borbe, III mesto

EVROPSKO GOJU-RYU PRVENSTVO EVROPE – BUDIMPEŠTA:
1. Vujaklija Ivan, ’87.god., kate, II mesto
2. Kate Ekipno (Mijović Milan, Vujaklija Ivan, Petrović Aleksandra), II mesto

Detaljnije...

2002. godina

PRVENSTVO BEOGRADA

Kate:
1. Jović Nemanja, ’93.god., III mesto
2. Petrović Aleksandra, ’89.god., III mesto
3. Mijović Milan,’88.god., III mesto
4. Marović Marko,’86.god., III mesto
5. Kate Ekipno (Mijović Milan, Kocić Marko, Vujaklija Ivan) ’86/’87god., II mesto

Borbe:
1. Čomagić Ivana, ’91.god., III mesto
2. Lišančić Ljubica, ’90.god., III mesto
3. Lišančić Milica, ’89.god., III mesto
4. Petrović Aleksandra, ’89.god., III mesto
5. Delević Milica,’86.god., III mesto
6. Marović Marko,’86.god., III mesto
7. Borbe Ekipno muškarci ’86-’88.god., III mesto
8. Borbe Ekipno devojke ’89/’90.god., III mesto

PRVENSTVO SRBIJE
1. Lišančić Ljubica, ’90.god.,borbe, III mesto

PRVENSTVO JUGOSLAVIJE
1. Lišančić Milica, ’89.god.,borbe, III mesto
2. Petrović Aleksandra, ’89.god...

Detaljnije...

2003. godina

PRVENSTVO BEOGRADA ZA POLETARCE I NADE (29.03.2003.)
1. Đurić Saša, ’95.god. kate, II mesto
2. Bajčetić Stanko, ’95.god. kate, III mesto
3. Ivančević Aleksandra, ’95.god. kate, III mesto
4. Milanović Jovana, ’95.god. kate, III mesto
5. Mijović Milan, ’88.god. kate, III mesto
6. Petrović Aleksandra, ’89.god. kate, I mesto
7. Petrović Aleksandra, ’89.god. borbe, -50 kg. I mesto
8. Lišančić Milica, ’89.god. borbe, -55 kg. I mesto
9. Dimitrijević Julija, ’89.god. borbe, +55 kg. II mesto
10. Kovačević Miloš, ’89.god. borbe, +60 kg. III mesto
11. Petković Miloš, ’88.god. borbe, +65 kg. III mesto
12. K.K.”RONIN”, muške nade, borbe ekipno, III mesto

PRVENSTVO BEOGRADA ZA PIONIRE (30.03.2003.)
1. Jovović Nemanja, ’93.god. kate, III mesto
2...

Detaljnije...

2004. godina

Kup Beograda za kadete i juniore (14.03.2004.)
1. K.K.”RONIN”, kadeti, kate ekipno, II mesto
2. K.K.”RONIN”, kadeti, borbe ekipno, III mesto
3. K.K.”RONIN”, juniori, kate ekipno, I mesto

Prvenstvo Beograda za seniore (14.03.2004.)
1. K.K.”RONIN”, kate ekipno, III mesto

Prvenstvo Beograda za poletarce, pionire i nade (21.03.2004.)
1. Lišančić Jelena, ’96.god. kate, III mesto
2. Vojinović Marija, ’95.god. kate, III mesto
3. Milanović Jovana, ’95.god. kate, III mesto
4. Đurić Saša, ’95.god. kate, II mesto
5. K.K.”RONIN”, poletarci, kate ekipno, III mesto
6. K.K.”RONIN”, poletarke, kate ekipno, I mesto
7. Stanković Luka, ’94.god. kate, III mesto
8. Jovović Nemanja, ’93.god. kate, III mesto
9. K.K.”RONIN”, mlađe pionirke, kate ekipno, III mesto

Detaljnije...

2005. godina

KUP BEOGRADA ZA KADETE, JUNIORE I SENIORE – 13.03.2005; Beograd
1. K.K.Ronin, kadeti, II mesto, kate ekipno;
2. K.K.Ronin, juniorii, I mesto, kate ekipno;

PRVENSTVO BEOGRADA ZA SENIORE – 13.03.2005; Beograd
1. K.K.Ronin, seniori, III mesto, kate ekipno;

PRVENSTVO SRBIJE ZA SENIORE – 26.03.2005; Kragujevac
1. K.K.Ronin, seniori, III mesto, kate ekipno;

PRVENSTVO SRBIJE I CRNE GORE ZA SENIORE – 09.04.2005; Kragujevac
1. K.K.Ronin, seniori, I mesto, kate ekipno;

PRVENSTVO SRBIJE ZA KADETE I JUNIORE – 16.10.2005; Beograd
1. K.K.Ronin, kadeti, III mesto, kate ekipno;
2. K.K.Ronin, juniori, I mesto, kate ekipno;

PRVENSTVO SRBIJE I CRNE GORE ZA KADETE I JUNIORE – 05.12.2005; Beograd
1. Mijović Milan, kadeti, I mesto, kate pojednačno;
2...

Detaljnije...

2006. godina

KUP BEOGRADA ZA KADETE, JUNIORE I SENIORE – 22.04.2006; Beograd
1. Veličković Marko, kadeti, I mesto, kate pojedinačno;
2. K.K.Ronin, kadeti-juniori, I mesto, kate ekipno;
3. Lišančić Ljubica, kadetkinje, -55kg, II mesto, borbe pojednačno;
4. K.K.Ronin, kadetkinje, II mesto, borbe ekipno;
5. Mijović Milan, juniori, I mesto, kate pojedinačno;

I MEMORIJALNI TURNIR ’’IVAN MATIĆ’’ – 29.04.2006; Beograd 
1. Ilić Katarina, devojčice ’98, žuti, II mesto, kate pojedinačno;
2. Milić Selena, devojčice ’98, žuti, III mesto, kate pojedinačno;
3. Milenković Milena, devojčice ’95, žuti i crveni, I mesto, kate pojedinačno;
4. Kožokar Marija, devojčice ’92, žuti i crveni, III mesto, kate pojedinačno;
5...

Detaljnije...

2007. godina

PRVENSTVO BEOGRADA ZA POLETARCE, PIONIRE, NADE I SENIORE (KATE) – 04.03.2007; Beograd
1. Veličković Marko, seniori, II mesto, kate pojednačno;
2. Mijović Milan, seniori, III mesto, kate pojednačno;
3. K.K.Ronin, stariji pioniri, III mesto, kate ekipno;
4. K.K.Ronin, seniori, II mesto, kate ekipno;

PRVENSTVO BEOGRADA U BORBAMA ZA STARIJE PIONIRE, NADE I SENIORE – 10.03.2007; Beograd
1. Bošković Nikola, stariji pioniri ’95, -45kg, III mesto, borbe pojednačno;
2. Kalinović Danijel, nade, -65kg, I mesto, borbe pojednačno;

PRVENSTVO SRBIJE ZA SENIORE – 31.03.2007; Beograd
1. K.K.Ronin, seniori, III mesto, kate ekipno;

II MEMORIJALNI TURNIR ’’IVAN MATIĆ’’ – 07.04.2007; Beograd
1. Grujić Nebojša, dečaci ’97, zeleni i plavi, III mesto, kate pojedinačno;
2...

Detaljnije...

2008. godina

PRVENSTVO BEOGRADA ZA POLETARCE I NADE – 08.03.2008; Beograd
1. Koludžija Katarina, nade ’95, zeleni i plavi, III mesto, kate pojedinačno;

PRVENSTVO BEOGRADA ZA SENIORE – 16.03.2008; Beograd
Mijović Milan, seniori, III mesto, kate pojednačno;

VITEZ KUP SRBIJE – 28.09.2008; Beograd
1. Novosel Anđelka, devojčice ’02, žuti pojas, II mesto, kate pojednačno;
2. Milić Selena, devojčice ’98, zeleni i plavi, III mesto, kate pojedinačno;
3. Kožokar Marija, devojčice ’93, žuti i crveni, II mesto, kate pojedinačno;
4. Berdović Marko, dečaci ’97, crveni pojas, III mesto, kate pojedinačno
5. Ignjatović Stefan, dečaci ’96, crveni pojas, I mesto, kate pojedinačno;
6. Mirović Sava, dečaci ’95, crveni pojas, I mesto, kate pojedinačno;

ŠKOLSKO PRVENSTVO BEOGRADA –...

Detaljnije...

2009. godina

PRVENSTVO BEOGRADA ZA SENIORE – 14.03.2009; Beograd
1. Mijović Milan, seniori, III mesto, kate pojednačno;

PRVENSTVO SRBIJE ZA SENIORE – 28.03.2009; Beograd
1. Mijović Milan, seniori, III mesto, kate pojednačno;

TROFEJ OBRENOVCA – 06.12.2009; Obrenovac
1. Rogić Marija, devojčice ’00 i mlađe, -32kg, II mesto, borbe pojedinačno;
2. Bošković Nikola, kadeti, +65kg, III mesto, borbe pojedinačno;

Detaljnije...

2010. godina

VITEZ KUP SRBIJE – 31.01.2010; Beograd
1. Rogić Marija, devojčice ’01, +28kg, I mesto, borbe pojedinačno;
2. Berdić Bojana, kadetkinje, -54kg, III mesto, borbe pojedinačno;
3. Bošković Nikola, kadeti, +70kg, III mesto, borbe pojedinačno;

MB MAWASHI KUP – 21.02.2010; Beograd
1. Rogić Marija, devojčice ’02-01, -30kg, II mesto, borbe pojedinačno;
2. Ranisavljević Maja, devojčice ’00-99, -32kg, II mesto, borbe pojedinačno;

VII. EVROPSKO W.K.C PRVENSTVO ZA SENIORE – 04 – 06.06.2010; Beograd
1. Kata tim reprezentacije Srbije za Goju-Ryu : Veličković Marko, Bogatinovski Aleksandar i Jakovljević Filip – zlatna medalja;
2. Jakovljević Filip, član reprezentacije Srbije u borbama ekipno – zlatna medalja;
3. Veličković Marko, Goju-Ryu kate pojedinačno – srebrna medalja;
4. Bogatinovski Aleksandar, Goju-Ryu kate pojedinačno – bronzana medalja;

• Jakovljević Filip je najuspešniji reprezentativac Srbije na ovom Evropskom Prvenstvu sa dve osvojene zlatne medalje;

• Među najuspešnijim reprezentativcima Srbije su bili i Veličković Marko sa dve osvojene medalje (1 zlatna i 1 srebrna) i Bogatinovski Aleksandar sa takođe dve osvojene medalje (1 zlatna i 1 bronzana)

• Goju-Ryu Karate Savez Srbije je imao na ovom Evropskom Prvenstvu 3 takmičara koji su osvojili po 2 medalje, 6 ukupno!

VITEZ...

Detaljnije...