2004. godina

Kup Beograda za kadete i juniore (14.03.2004.)
1. K.K.”RONIN”, kadeti, kate ekipno, II mesto
2. K.K.”RONIN”, kadeti, borbe ekipno, III mesto
3. K.K.”RONIN”, juniori, kate ekipno, I mesto

Prvenstvo Beograda za seniore (14.03.2004.)
1. K.K.”RONIN”, kate ekipno, III mesto

Prvenstvo Beograda za poletarce, pionire i nade (21.03.2004.)
1. Lišančić Jelena, ’96.god. kate, III mesto
2. Vojinović Marija, ’95.god. kate, III mesto
3. Milanović Jovana, ’95.god. kate, III mesto
4. Đurić Saša, ’95.god. kate, II mesto
5. K.K.”RONIN”, poletarci, kate ekipno, III mesto
6. K.K.”RONIN”, poletarke, kate ekipno, I mesto
7. Stanković Luka, ’94.god. kate, III mesto
8. Jovović Nemanja, ’93.god. kate, III mesto
9. K.K.”RONIN”, mlađe pionirke, kate ekipno, III mesto
10. K.K.”RONIN”, mlađi pioniri, kate ekipno, III mesto
11. Milovanović Mirjana, ’92.god. kate, III mesto
12. Čomagić Ivana, ’91.god. kate, III mesto
13. Čomagić Ivana, ’91.god. borbe, -50 kg, III mesto
14. Savić Bojana, ’92.god. borbe, +45 kg, II mesto
15. K.K.”RONIN”, starije pionirke, borbe ekipno, apsolutna, II mesto
16. Nikolić Brajan, ’90.god. kate, II mesto
17. Nikolić Brajan, ’90.god. borbe, -50 kg, III mesto
18. Stanić Jovana, ’90.god. borbe, -50 kg, III mesto
19. Lišančić Ljubica, ’90.god. borbe, -55 kg, I mesto
20. Petrović Aleksandra, ’89.god. kate, III mesto
21. Petrović Aleksandra, ’89.god. borbe, -55 kg, I mesto
22. Lišančić Milica, ’89.god. borbe, -60 kg, III mesto
23. Dimitrijević Julija, ’89.god. borbe, +65 kg, III mesto
24. Kovačević Miloš, ’89.god. borbe, +65 kg, III mesto
25. K.K.”RONIN 1”, ženske nade, borbe ekipno, I mesto
26. K.K.”RONIN 2”, ženske nade, borbe ekipno, II mesto

Prvenstvo Srbije za seniore (28.03.2004.) – Beograd
1. Vujaklija Ivan, kate, III mesto
2. K.K.”RONIN”, kate ekipno, III mesto

Prvenstvo Srbije za pionire (03.04.2004.) – Arandjelovac
1. Čomagić Ivana, ’91.god. kate, III mesto
2. Čomagić Ivana, ’91.god. borbe, -50 kg, I mesto
3. Savić Bojana, ’90.god. borbe, +45 kg, I mesto
4. Kalinović Danijel, ’91.god. borbe, -50 kg. III mesto

Prvenstvo Srbije za poletarce i nade (10.04.2004.) – Čačak
1. Đurić Saša, ’95.god. kate, III mesto
2. K.K.”RONIN”, poletarke, kate ekipno, II mesto
3. Lišančić Ljubica, ’90.god. borbe, -55 kg, II mesto
4. Petrović Aleksandra, ’89.god. kate, II mesto
5. Petrović Aleksandra, ’89.god. borbe, -55 kg. I mesto
6. K.K.”RONIN”, ženske nade, borbe ekipno, apsolutna, III mesto

Prvenstvo Srbije i Crne Gore za seniore (18.04.2004.) – Beograd
1. Mijović Milan, kate, II mesto
2. K.K.”RONIN”, kate ekipno, III mesto

Prvenstvo Srbije i Crne Gore za pionire (01.05.2004.) – Gornji Milanovac
1. Stanković Luka, ’94.god. kate, III mesto
2. K.K.”RONIN”, mlađi pioniri, kate ekipno, III mesto
3. Savić Bojana, ’92.god. borbe, +45 kg, II mesto
4. Čomagić Ivana, ’91.god. borbe, -50 kg, III mesto
5. Kalinović Danijel, ’91.god. borbe, -50 kg. III mesto

Prvenstvo Srbije i Crne Gore za poletarce i nade (09.05.2004.) – Beograd
1. Petrović Aleksandra, ’89.god. kate, I mesto
2. K.K.”RONIN”, poletarci, kate ekipno, III mesto
3. Lišančić Ljubica, ’90.god. borbe, -55 kg, II mesto
4. K.K.”RONIN”, ženske nade, borbe ekipno, apsolutna, II mesto

Kup Srbije za kadete i juniore (22.05.2004.) – Priboj
1. Mijović Milan, kadet ’88.god. kate, III mesto
2. Vujaklija Ivan, kadet ’87.god. kate, III mesto
3. K.K.”RONIN”, kadeti, kate ekipno, III mesto
4. Kovačević Marko, kadet ’87.god. borbe, +72 kg, I mesto
5. K.K.”RONIN”, kadeti, borbe ekipno, III mesto
6. K.K.”RONIN”, juniori, kate ekipno, I mesto

Kup Srbije i Crne Gore za kadete i juniore (29.05.2004.) – Novi Sad
1. Mijović Milan, kadet ’88.god. kate, I mesto
2. Vujaklija Ivan, kadet ’87.god. kate, III mesto
3. K.K.”RONIN”, kadeti, kate ekipno, I mesto
4. Kovačević Marko, kadet ’87.god. borbe, +72 kg, III mesto
5. K.K.”RONIN”, kadeti, borbe ekipno, II mesto
6. K.K.”RONIN”, juniori, kate ekipno, I mesto

Kup Beograda za poletarce, pionire i nade (02.10.2004) – Beograd
1. Đurić Saša, poletarac, kate, I mesto
2. Bajčetić Stanko, poletarac, kate, III mesto
3. Lišančić Jelena, poletarke, kate, III mesto
4. K.K.”RONIN”, poletarke, kate ekipno, III mesto
5. K.K.”RONIN”, mlađi pioniri, kate ekipno, III mesto
6. Kalinović Danijel, stariji pioniri, borbe, +52 kg. I mesto
7. K.K.”RONIN”, starije pionirke, borbe ekipno, apsolutna, III mesto
8. Veličković Marko, nada, kate, I mesto
9. Stanić Jovana, nada, borbe, -52 kg. III mesto
10 .Lišančić Ljubica, nada, borbe, +52 kg, I mesto
11. K.K.”RONIN”, ženske nade, borbe ekipno, apsolutna, III mesto

Prvenstvo Beograda za kadete i juniore (09.10.2004.)
1. Mijović Milan, kadet, kate, I mesto
2. Vujaklija Ivan, kadet, kate, II mesto
3. K.K.”RONIN”, kadeti, kate ekipno, I mesto
4. Gavrilovski Mihajlo, kadet, borbe, -55 kg. III mesto
5. Kovačević Marko, kadet, borbe, +75 kg, III mesto
6. K.K.”RONIN”, kadeti, borbe ekipno, III mesto
7. K.K.”RONIN”, juniori, kate ekipno, I mesto

Kup Srbije za poletarce, pionire i nade (24.10.2004) – Beograd
1. Đurić Saša, poletarac, kate, III mesto
2. K.K.”RONIN”, poletarke, kate ekipno, I mesto
3. K.K.”RONIN”, mlađi pioniri, kate ekipno, III mesto
4. Kalinović Danijel, stariji pioniri, borbe, +52 kg. III mesto
5. Veličković Marko, nada, kate, III mesto
6. Stanić Jovana, nada, borbe, -52 kg. III mesto
7. K.K.”RONIN”, ženske nade, borbe ekipno, apsolutna, III mesto

Prvenstvo Srbije za kadete i juniore (11.12.2004.) – Obrenovac
1. K.K.”RONIN”, kadeti, kate ekipno, I mesto
2. K.K.”RONIN”, juniori, kate ekipno, I mesto

Prvenstvo SCG za kadete i juniore (18.12.2004.) – Beograd
Kup SCG za poletarce, pionire i nade
1. Đurić Saša, poletarac, kate, III mesto
2. K.K.”RONIN”, poletarke, kate ekipno, I mesto
3. K.K.”RONIN”, mlađi pioniri, kate ekipno, II mesto
4. Lišančić Ljubica, nada, borbe, +52 kg, II mesto
5. K.K.”RONIN”, kadeti, kate ekipno, I mesto
6. K.K.”RONIN”, juniori, kate ekipno, I mesto
7. Mijović Milan, kadet, kate, I mesto