2006. godina

KUP BEOGRADA ZA KADETE, JUNIORE I SENIORE – 22.04.2006; Beograd
1. Veličković Marko, kadeti, I mesto, kate pojedinačno;
2. K.K.Ronin, kadeti-juniori, I mesto, kate ekipno;
3. Lišančić Ljubica, kadetkinje, -55kg, II mesto, borbe pojednačno;
4. K.K.Ronin, kadetkinje, II mesto, borbe ekipno;
5. Mijović Milan, juniori, I mesto, kate pojedinačno;

I MEMORIJALNI TURNIR ’’IVAN MATIĆ’’ – 29.04.2006; Beograd 
1. Ilić Katarina, devojčice ’98, žuti, II mesto, kate pojedinačno;
2. Milić Selena, devojčice ’98, žuti, III mesto, kate pojedinačno;
3. Milenković Milena, devojčice ’95, žuti i crveni, I mesto, kate pojedinačno;
4. Kožokar Marija, devojčice ’92, žuti i crveni, III mesto, kate pojedinačno;
5. Milošević Milica, devojčice ’92-91, +55kg, II mesto, borbe pojedinačno;
6. Lišančić Milica, devojčice ’90-89, +60kg, II mesto, borbe pojedinačno;
7. Berdović Marko, dečaci ’97, žuti i crveni, I mesto, kate pojedinačno;
8. Bošković Nikola, dečaci ’95, žuti i crveni, I mesto, kate pojedinačno;
9. Marunić Mitar, dečaci ’95, žuti i crveni, III mesto, kate pojedinačno;
10. Petković Nikola, dečaci ’94, žuti i crveni, III mesto, kate pojedinačno;
11. Veličković Marko, dečaci ’89 i stariji, I mesto, kate pojedinačno;

20. MEMORIJALNI TURNIR ’’DUŠAN RAKIĆ-BRAJAN’’ – 06.05.2006; Beograd 
1. Veličković Marko, muškarci ’90-89-88, I mesto, kate pojedinačno;
2. Bošković Nikola, dečaci ’95-96, +35kg, III mesto, borbe pojednačno;

KUP BEOGRADA U BORBAMA ZA STARIJE PIONIRE I NADE – 24.09.2006; Obrenovac
1. Kalinović Danijel, nade, -62kg, I mesto, borbe pojednačno;

KUP BEOGRADA U KATAMA ZA POLETARCE, PIONIRE I NADE – 24.09.2006; Obrenovac 
1. Mirović Sava, mlađi pioniri, II mesto, kate pojedinačno;
2. K.K.Ronin, mlađi pioniri, II mesto, kate ekipno;

II KARATE TURNIR ’’MEMORIJAL ĐURA PROKIĆ’’ – 30.09.2006; Sopot 
1. Bošković Nikola, dečaci ’95, III mesto, kate pojedinačno;

KUP SRBIJE ZA POLETARCE, PIONIRE I NADE – 07.10.2006; Beograd
1. K.K.Ronin, mlađi pioniri, II mesto, kate ekipno;
2. Kalinović Danijel, nade, -62kg, III mesto, borbe pojednačno;

ŠKOLSKO PRVENSTVO BEOGRADA – 14.10.2006; Beograd 
1. Đorđević Ivana, I-III razred/I nivo, III mesto, kate pojedinačno;
2. Kolundžija Katarina, IV-VI razred/I nivo, I mesto, kate pojednačno;
3. Lišančić Jelena, IV-VI razred/I nivo, II mesto, kate pojednačno;
4. Milenković Milena, IV-VI razred/I nivo, III mesto, kate pojednačno;
5. Kožokar Marija, VII-VIII razred/I nivo, I mesto, kate pojedinačno;
6. Milanović Jovana, VII-VIII razred/I nivo, II mesto, kate pojedinačno;
7. Krstić Milica, IV-VI razred/-40kg, III mesto, borbe pojedinačno;
8. Grujić Nebojša, I-III razred/I nivo, III mesto, kate pojednačno;
9. Bošković Nikola, IV-VI razred/I nivo, II mesto, kate pojedinačno;
10. Ignjatović Stefan, IV-VI razred/I nivo, III mesto, kate pojedinačno;
11. Veličković Marko, srednja škola III-IV razred/III nivo, I mesto, kate pojednačno;

TROFEJ BEOGRADA – BEOGRADSKI POBEDNIK – 21.-22.10.2006; Beograd 
1. Veličković Marko, kadeti, III mesto, kate pojedinačno;

ŠKOLSKO PRVENSTVO SRBIJE – 12.11.2006; Beograd 
1. Kožokar Marija, VII-VIII razred/I nivo, III mesto, kate pojedinačno;
2. Grujić Nebojša, I-III razred/I nivo, III mesto, kate pojednačno;
3. Veličković Marko, srednja škola III-IV razred/III nivo, II mesto, kate pojednačno;

PRVENSTVO BEOGRADA ZA KADETE I JUNIORE – 26.11.2006; Beograd 
1. Lišančić Ljubica, kadetkinje, -57kg, II mesto, borbe pojednačno;
2. K.K.Ronin, kadetkinje, II mesto, borbe ekipno;
3. Veličković Marko, kadeti, I mesto, kate pojedinačno;
4. Mijović Milan, juniori, I mesto, kate pojedinačno;
5. Vujaklija Ivan, juniori, II mesto, kate pojedinačno;
6. K.K.Ronin, kadeti-juniori, I mesto, kate ekipno;

NOĆ ŠAMPIONA – 02.12.2006; Mladenovac 
1. Milić Selena, devojčice ’98 beli i žuti, I mesto, kate pojedinačno;
2. Lišančić Milica, devojčice ’90-’89, +57kg, III mesto, borbe pojedinačno;
3. K.K.Ronin, devojčice ’90-’89, III mesto, borbe ekipno;
4. Mirović Sava, dečaci ’95, žuti i crveni, I mesto, kate pojednačno;
5. Bošković Nikola, dečaci ’95, žuti i crveni, II mesto, kate pojednačno;

TROFEJ OBRENOVCA – 03.12. 2006; Obrenovac 
1. Milić Selena, devojčice ’97 i mlađe, +30kg, II mesto, borbe pojedinačno;
2. Grujić Nebojša, dečaci ’97, žuti i oranž, I mesto, kate pojedinačno;
3. Ignjatović Stefan, dečaci ’96, žuti i oranž, II mesto, kate pojedinačno;
4. Bošković Nikola, dečaci ’95, žuti i oranž, II mesto, kate pojednačno;
5. Grujić Nebojša, dečaci ’97 i mlađi, -30kg, III mesto, borbe pojedinačno;
6. Bošković Nikola, dečaci ’95-’96, -40kg, II mesto, borbe pojednačno;
7. Ignjatović Stefan, dečaci ’95-’96, +40kg, II mesto, borbe pojednačno;

PRVENSTVO SRBIJE ZA KADETE I JUNIORE – 10.12.2006; Beograd 
1. Lišančić Ljubica, kadetkinje, -57kg, II mesto, borbe pojedinačno;
2. Veličković Marko, kadeti, II mesto, kate pojednačno;
3. Mijović Milan, juniori, II mesto, kate pojednačno;
4. K.K.Ronin, kadeti-juniori, I mesto, kate ekipno;

TROFEJ SRBIJE ’’SLOBODAN VUČINIĆ’’ – 17.12.2006; Beograd 
1. Milić Selena, poletarke ’98, III mesto, kate pojedinačno;
2. Ignjatović Stefan, mlađi poniri, +40kg, II mesto, borbe pojednačno;