2007. godina

PRVENSTVO BEOGRADA ZA POLETARCE, PIONIRE, NADE I SENIORE (KATE) – 04.03.2007; Beograd
1. Veličković Marko, seniori, II mesto, kate pojednačno;
2. Mijović Milan, seniori, III mesto, kate pojednačno;
3. K.K.Ronin, stariji pioniri, III mesto, kate ekipno;
4. K.K.Ronin, seniori, II mesto, kate ekipno;

PRVENSTVO BEOGRADA U BORBAMA ZA STARIJE PIONIRE, NADE I SENIORE – 10.03.2007; Beograd
1. Bošković Nikola, stariji pioniri ’95, -45kg, III mesto, borbe pojednačno;
2. Kalinović Danijel, nade, -65kg, I mesto, borbe pojednačno;

PRVENSTVO SRBIJE ZA SENIORE – 31.03.2007; Beograd
1. K.K.Ronin, seniori, III mesto, kate ekipno;

II MEMORIJALNI TURNIR ’’IVAN MATIĆ’’ – 07.04.2007; Beograd
1. Grujić Nebojša, dečaci ’97, zeleni i plavi, III mesto, kate pojedinačno;
2. Pupavac Nikola, dečaci ’95, zeleni i plavi, III mesto, kate pojedinačno;
3. Pupovac Nikola, dečaci ’94, žuti i crveni, I mesto, kate pojedinačno;
4. Veličković Marko, juniori, I mesto, kate pojedinačno;
5. Veličković Marko, seniori, I mesto, kate pojedinačno;
6. Bošković Nikola, dečaci ’95, +45kg, I mesto, borbe pojedinačno;

21. MEMORIJALNI TURNIR ’’DUŠAN RAKIĆ-BRAJAN’’ – 05.05.2007; Beograd
1. Milić Selena, devojčice ’99-98, žuti i oranž, III mesto, kate pojedinačno;
2. Milić Selena, devojčice ’99-98, II mesto, borbe pojednačno;
3. Ignjatović Stefan, dečaci ’97-96, žuti i oranž, III mesto, kate pojednačno;
4. Pupovac Nikola, dečaci ’95-94, žuti i oranž, II mesto, kate pojednačno;

KUP BEOGRADA ZA KADETE, JUNIORE I SENIORE – 12.05.2007; Mladenovac
1. Josipović Jovana, kadetkinje, III mesto, kate pojednačno;
2. Veličković Marko, juniori, I mesto, kate pojednačno;
3. Vujaklija Ivan, juniori, II mesto, kate pojednačno;
4. Mijović Milan, juniori, III mesto, kate pojedinačno;
5. Mijović Milan, seniori, II mesto, kate pojedinačno;
6. Vujaklija Ivan, seniori, III mesto, kate pojednačno;
7. K.K.Ronin, kadeti i juniori, II mesto, kate ekipno;
8. K.K.Ronin, seniori, I mesto, kate ekipno;
9. Kalinović Danijel, kadeti, -62kg, II mesto, borbe pojednačno;

KUP SRBIJE ZA KADETE, JUNIORE I SENIORE – 26.05.2007; Beograd
1. Josipović Jovana, kadetkinje, III mesto, kate pojednačno;
2. Mijović Milan, juniori, II mesto, kate pojedinačno;
3. Veličković Marko, juniori, III mesto, kate pojednačno;
4. K.K.Ronin, seniori, II mesto, kate ekipno;

5th EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIPS FOR REGIONS – 09.06.2007; Novi Sad
Članovi reprezentacije Beograda: Mijović Milan, Veličković Marko i Vujaklija Ivan, V mesto, kate ekipno;

BALKANSKO PRVENSTVO ZA KADETE I JUNIORE – 29.09.2007;
1. Mijović Milan, juniori, III mesto, kate pojednačno;

VITEZ KUP SRBIJE – 20.10.2007; Beograd
1. Kolundžija Katarina, devojčice ’95-94, žuti i crveni, I mesto, kate pojednačno;
2. Ignjatović Stefan, dečaci ’97-96, žuti i crveni, II mesto, kate pojedinačno;

PRVENSTVO BEOGRADA ZA KADETE I JUNIORE – 11.11.2007; Mladenovac
1. Mijović Milan, juniori, I mesto, kate pojednačno;
2. Veličković Marko, juniori, II mesto, kate pojednačno;
3. Vujaklija Ivan, juniori, III mesto, kate pojednačno;
4. K.K.Ronin, kadeti i juniori, II mesto, kate ekipno;
5. Kalinović Danijel, kadeti, -60kg, III mesto, borbe pojednačno;

ŠKOLSKO PRVENSTVO BEOGRADA – 17.11.2007; Beograd
1. Milić Selena, III-IV razred/žuti i crveni, II mesto, kate pojedinačno;
2. Kolundžija Katarina, V-VI razred/žuti i crveni, II mesto, kate pojednačno;
3. Mijović Mina, V-VI razred/žuti i crveni, III mesto, kate pojednačno;
4. Ignjatović Stefan, V-VI razred/žuti i crveni, I mesto, kate pojedinačno;
5. Ninković Bogdan, V-VI razred/žuti i crveni, II mesto, kate pojedinačno;
6. Đurić Saša, V-VI razred/zeleni i plavi, III mesto, kate pojedinačno;
7. Mirović Sava, V-VI razred/zeleni i plavi, III mesto, kate pojedinačno;
8. Stanković Luka, VII-VIII razred/žuti i crveni, I mesto, kate pojednačno;

TROFEJ OBRENOVCA – 02.12. 2007; Obrenovac
1. Koludžija Katarina, devojčice ’95, žuti i oranž, I mesto, kate pojedinačno;
2. Milenković Milena, devojčice ’95, žuti i oranž, II mesto, kate pojedinačno;
3. Grujić Nebojša, dečaci ’97, žuti i oranž, III mesto, kate pojedinačno;
4. Ignjatović Stefan, dečaci ’96, žuti i oranž, I mesto, kate pojedinačno;
5. Ninković Bogdan, dečaci ’96, žuti i oranž, III mesto, kate pojedinačno;
6. Stanković Luka, dečaci ’94, žuti i oranž, I mesto, kate pojednačno;